Triglav državni prvak pri mlajših kadetih (U15)

Danes je bil v Kranju odigran zaključni turnir za vaterpoliste rojene leta 2002 in mlajše. Naslov prvaka je osvojil kranjski Triglav, ki je v finalu ugnal Kamnik. Tretje mesto pa gre na štajersko, saj je Branik iz Maribora na tej tekmi premagal Ljubljano Slovan. Pokale in medalje je podelil predsednik ZVDS g. Boštjan Tušar. Vsem ekipam čestitamo.

Finale:
AVK Triglav Kranj : VD Kamnik 20:10 (6:3, 5:3, 7:1, 2:3)
Strelci: Troppan 9, Pušavec in Paunovič 3, Zorman in Lah 2, Vončina 1 za Triglav; Gligorovski in B. Belentin 3, Lukič 2, Sokler in Brišnik 1 za Kamnik.

Za 3. mesto:
AVK Branik Maribor : VK Ljubljana Slovan 11:8 (3:1, 3:2, 2:3, 3:2)
Strelci: Kulenovič 6, Kačič in M. Globovnik 2, Ferk 1 za Branik; Burger 6, Guberac 2 za Ljubljano.

Polfinale:

Triglav : Branik 20:5 (4:3, 5:1, 6:1, 5:0)
Kamnik : Ljubljana 13:9 (4:0, 2:4, 4:3, 3:2)

 

O nas

Zveza vaterpolskih društev slovenije (ZVDS) je nacionalna zveza, ki skrbi za razvoj vaterpola v Sloveniji, združuje športna društva, organizira državna prvenstva,  ter omogoča pogoje delovanja za reprezentance Slovenije.

Zadnje novice

  • All Post
  • Dogodki
  • Evropska tekmovanja
  • Evropsko prvenstvo
  • Ostalo
  • reprezentanca
  • Sodniki
  • Splošno
  • Svetovno prvenstvo
  • Tekmovanja
  • Turnir Tomo Udovičić
  • Uncategorized @sl
    •   Back
    • U12
    • U14
    • U19
© 2025 Izdelava spletne strani: digitalna agencija Stejt