U13 Mlajši dečki

sezona 22/2023

KONČNA LESTVICA PO FINALNEM DELU

  1. VK Ljubljana Slovan
  2. AVK Triglav Kranj
  3. AVK Branik Maribor
  4. Grafist Koper – VD KOPER 1958
  5. VD Kamnik – Calcit Water Polo
  6. VK Ljubljana Slovan 2

*PD Maribor je bil izločen iz tekmovanja, njegovi rezultati pa se po pravilniku brišejo.

Lestvica U13 Mlajši dečki

#MoštvoKNZPPGDGGRT
1

 VK Ljubljana Slovan

6060201058518
2

 AVK Branik Maribor

705244712715
3

 AVK Triglav Kranj

604234471312
4

 Calcit Water Polo

60337045−259
5

 Grafist Koper

60156737−303
6

 PD Maribor

60068120−610

Strelci U13 Mlajši dečki

#PLAYERBOTEAMGGAG/GA
01Rodić Danilo2010

 VK Borac Banjaluka

45104,5
02Štromajer Bine2010

 AVK Triglav Kranj

43113,9
03Stanarević Andrija2010

 VK Borac Banjaluka

35103,5
04Marinič Marko2010

 AVK Triglav Kranj

29112,6
05Petrović Vuk2010

 VK Ljubljana Slovan

28102,8
06Cvijanović Uroš2012

 VK Ljubljana Slovan

25122,1
07Pollak Jakob2010

 VK Ljubljana Slovan

18121,5
08Mekinda Patrik2010

 AVK Triglav Kranj

17111,5
08Fajon Bor2012

 VK Ljubljana Slovan

17121,4
10Belić Jaka2012

 VK Ljubljana Slovan

16101,6
11Virc Maks Julijan2012

 AVK Branik Maribor

15101,5
12Robnik Filip2010

 AVK Branik Maribor

14034,7
12Mršić Jovan2010

 VK Borac Banjaluka

14101,4
14Škrlj Bor2011

 Calcit Water Polo

13071,9
15Krstevski Matej2010

 Calcit Water Polo

11052,2
16Cvetković Sergej2010

 AVK Triglav Kranj

09110,8
17Zečević Aleksej2011

 VK Ljubljana Slovan

07080,9
17Kolednik Tim2011

 AVK Branik Maribor

07100,7
17Milošević Filip2011

 VD Grafist Koper

07110,6
20Dolinšek Steven2011

 VK Ljubljana Slovan

06061,0
20Gerlič Primož2011

 AVK Branik Maribor

06080,8
20Tokić Luka2010

 VK Borac Banjaluka

06100,6
20Škulj Urban2011

 AVK Triglav Kranj

06110,5
20Trontelj Svit2012

 VK Ljubljana Slovan

06110,5
25Kramar Lan2011

 Calcit Water Polo

05060,8
25Pavletič Tin2010

 AVK Branik Maribor

05080,6
25Simončič Štefan2010

 AVK Branik Maribor

05080,6
25Valant Arne2012

 AVK Triglav Kranj

05080,6
25Marušič Martin2010

 VD Grafist Koper

05090,6
25Jovanović Vuk2010

 VK Borac Banjaluka

05100,5
25Planinšek Samo2011

 AVK Triglav Kranj

05110,5
32Logar Gregor2011

 AVK Triglav Kranj

04060,7
32Prodanović Marko2012

 VK Borac Banjaluka

04060,7
32Radunović Vuk2010

 VD Grafist Koper

04090,4
32Kuhta Gal2010

 AVK Branik Maribor

04100,4
36Potrč Martin2011

 AVK Branik Maribor

03013,0
36Đukić Tian2010

 Calcit Water Polo

03031,0
36Stare Filip2012

 AVK Triglav Kranj

03050,6
36Novak Nikolaj2011

 AVK Branik Maribor

03060,5
36Stevanović Andrija2011

 VK Ljubljana Slovan

03060,5
36Peklar Gašper2010

 VD Grafist Koper

03090,3
36Barlič Jakob2010

 AVK Branik Maribor

03100,3
36Žerovnik Kristijan2010

 Calcit Water Polo

03100,3
36Vidić Marko2011

 VD Grafist Koper

03100,3
36Kos Jon2011

 VD Grafist Koper

03110,3
36Rašljić Marko2010

 VK Ljubljana Slovan

03120,3
47Kajiš Luka

 VK Borac Banjaluka

02060,3
47Babarović Fran2010

 VK Ljubljana Slovan

02080,3
47Dobrilovič Tom2010

 VD Grafist Koper

02090,2
47Sakelšek Jakob2011

 Calcit Water Polo

02100,2
51Kremžar Maks2010

 AVK Branik Maribor

01011,0
51Bagari Pelengić Teo2010

 VK Ljubljana Slovan

01020,5
51Đokić Nemanja2010

 VK Ljubljana Slovan

01020,5
51Božek Posedi Lovro2010

 AVK Triglav Kranj

01030,3
51Plut Maj2012

 VD Grafist Koper

01030,3
51Ćulibrk Mihajlo2011

 VK Borac Banjaluka

01040,3
51Gostič Ažbe2010

 Calcit Water Polo

01060,2
51Savić Andrija2012

 VK Borac Banjaluka

01060,2
51Kosi Nikola2011

 AVK Branik Maribor

01070,1
51Faćić Aleks2010

 VK Ljubljana Slovan

01080,1
51Slevec Jaka2011

 Calcit Water Polo

01090,1
51Županić Tadej2012

 VD Grafist Koper

01090,1
51Marinič Andrej2013

 AVK Triglav Kranj

01100,1
51Partalo Dejan2010

 VD Grafist Koper

01110,1

Strelci U13 Mlajši dečki Pokal

#PLAYERBOTEAMGGAG/GA

Rezultati

Poglej vse dogodke

sezona 21/2022

POKALNI PRVAKI U13! AVK TRIGLAV KRANJ

20220604 U13 Foto Mojca Kirasic 5
20220604 U13 Foto Mojca Kirasic 1
20220604 U13 Foto Mojca Kirasic 2
20220604 U13 Foto Mojca Kirasic 3
20220604 U13 Foto Mojca Kirasic 4

PRVAKI U13! AVK TRIGLAV KRANJ

28. MAJ 2022 – U13 PRVAKI AVK TRIGLAV KRANJ
TRI
28. MAJ 2022 – U13 DRUGO MESTO VK LJUBLJANA SLOVAN
LJS
28. MAJ 2022 – U13 TRETJE MESTO AVK BRANIK MARIBOR
BRA