Pokal Slovenije Člani

SEZONA 22/2023

Strelci Člani Pokal

#PLAYERBOPOSTEAMGGAG/GA
01Stefanović Vukašin2002DS

 VK Ljubljana Slovan

21045,3
02Lah Jaša2004LS

 AVK Triglav Kranj

14043,5
03Potočnik Enej2003B

 VK Ljubljana Slovan

12043,0
04Cuomo Igor1990LS

 VK Ljubljana Slovan

11042,8
05Troppan Aljaž2002C

 AVK Triglav Kranj

10042,5
05Čanč B. Matija2004C

 VK Ljubljana Slovan

10042,5
07Justin Jan1999LS

 AVK Triglav Kranj

08042,0
08Paunovič Aleksander2004DS

 AVK Triglav Kranj

07041,8
09Puš Martin1988B

 VK Ljubljana Slovan

06032,0
09Rajlić Nikola2005LS

 AVK Triglav Kranj

06041,5
11Čarni Jošt2004LS

 VK Ljubljana Slovan

05041,3
12Šulek Žan Miha1995C

 AVK Branik Maribor

04014,0
12Popovič Benjamin1997DS

 AVK Triglav Kranj

04041,0
14Leskovec Tilen1993LS

 Calcit Water Polo

03013,0
14Grabec Jaka2005B

 AVK Triglav Kranj

03021,5
14Blažević Goran1987DS

 Calcit Water Polo

03021,5
14Gledec Ivan1987DS

 Calcit Water Polo

03021,5
14Fičur Gašper2004

 VD Grafist Koper

03021,5
14Jaćimović Milan1997

 VD Grafist Koper

03021,5
14Sajko Stefan1989

 VD Grafist Koper

03021,5
14Vončina Juš2003DS

 AVK Triglav Kranj

03040,8
22Kačič Tim2005DS

 AVK Branik Maribor

02012,0
22Lep Rene2000LS

 AVK Branik Maribor

02012,0
22Seljak Jurij2005DS

 AVK Branik Maribor

02012,0
22Verbič Urban2001DS

 AVK Triglav Kranj

02012,0
22Žurbi Gašper1994GK

 Calcit Water Polo

02012,0
22Vrbnjak Peter1984LS

 VK Posejdon Celje

02012,0
22Briški Blaž1999DS

 Calcit Water Polo

02021,0
22Stele Martin1996LS

 Calcit Water Polo

02021,0
22Janošević Milisav1998

 VD Grafist Koper

02021,0
22Krivičič Boško1993

 VD Grafist Koper

02021,0
22Nastran Matej1979

 VD Grafist Koper

02021,0
22Fakin Miha1987B

 VK Ljubljana Slovan

02030,7
34Globovnik Luka1995LS

 AVK Branik Maribor

01011,0
34Klobučar Jaka2007C

 VK Ljubljana Slovan

01011,0
34Stajić Marko1987B

 VK Posejdon Celje

01011,0
34Štromajer Nace2007DS

 AVK Triglav Kranj

01020,5
34Bergant Rok1999C

 Calcit Water Polo

01020,5
34Cerar Aleksander2004B

 Calcit Water Polo

01020,5
34Giorgi Stefano1994

 VD Grafist Koper

01020,5
34Šantak Miha2006

 VD Grafist Koper

01020,5
34Gostić Dejan2001B

 AVK Triglav Kranj

01040,3
34Gostić Marko1993DS

 AVK Triglav Kranj

01040,3
34Kirasič Branko2006LS

 VK Ljubljana Slovan

01040,3
34Žiberna Nejc2002C

 VK Ljubljana Slovan

01040,3
PozEkipaGMWDLHGOGDIFTOT
1440060372312
220111727-101
320021726-90
410011124-130

SEZONA 21/2022

*Statistika je za redni del. V biltenih so dodani strelci tudi iz predtekmovanj!

Statistika igralcev v članskem pokalu - razvrščeni so glede na dane zadetke

IgralecGoli1-P 20"2-P z zam.3-P brez zam.5-P kazenski1-GOL2-GOL ig. več3-GOL ig. manj5-GOL kazenskiNastopi
Kadivec Jaša216100155017
Potočnik Enej167101106007
Justin Jan164001101055
Popović Benjamin14500195006
Fičur Gašper11500191106
Stefanović Vukašin10700146007
Paunović Aleksander9400163006
Lah Jaša8200161017
Anzeljc Borut71000040036
Čanč Matija Bernard6500051005
Rahne Matic6500051007
Gostić Marko6700042006
Sajko Stefan6501141016
Jačimović Milan6520251006
Krivičič Boško5400050003
Štirn Jaka5200032007
Burger Tim5200041006
Salihi Alsihan5400031017
Puš Martin5400130027
Nastran Matej4300122006
Pušavec Andraž4500122004
Šulić Andrija4300140003
Janošević Milisav31100021006
Bašić Teodor2000011005
Koder Samo2000111006
Žiberna Nejc2500020006
Gostić Dejan2900111007
Čarni Jošt2100120007
Fakin Miha21110120007
Šantak Miha2200010013
Petrovčič Miha2400002004
Rajlić Nikola1000000011
Kirasič Branko1100001002
Vončina Juš1700200016
Bečić Rok1000010007