Državno prvenstvo Člani

DRŽAVNI PRVAKI! AVK TRIGLAV KRANJ

AVK TRIGLAV KRANJ 1. MESTO – foto Tit Košir
CALCIT WATERPOLO 2. MESTO
VD Ljubljana Slovan TRETJE MESTO – foto Mojca Kirasič
LESTVICA

Strelci Lestvica člani

*VK Gorica tekmuje izven konkurence
*Vse tekme, tudi polfinale in finale brez Gorice
IGRALECEKIPAGOLI1-GOL2-GOL IV3-GOL IM5-GOL K
Stefanović VukašinVK Ljubljana Slovan663514017
Kadivec JašaAVK Triglav Kranj41281102
Gledec IvanCalcit Waterpolo3824914
Briški BlažCalcit Waterpolo3530500
Popović BenjaminAVK Triglav Kranj3526801
Lah JašaAVK Triglav Kranj3224404
Paunović AleksanderAVK Triglav Kranj3224701
Krivičič BoškoVD Grafist Koper3120506
Potočnik EnejVK Ljubljana Slovan3121703
Pušavec AndražAVK Triglav Kranj3021702
Kačič TimAVK Branik Maribor2716506
Puš MartinVK Ljubljana Slovan2619502
Stele MartinCalcit Waterpolo2518601
Rajlić NikolaAVK Triglav Kranj2317402
Čanč Matija BernardVK Ljubljana Slovan2214800
Giorgi StefanoVD Grafist Koper2217401
Šulek Žan MihaAVK Branik Maribor2118102
Fičur GašperVD Grafist Koper1915400
Blažević GoranCalcit Waterpolo1810305
Justin JanAVK Triglav Kranj1811205
Lazendić MilošVK Borac Banjaluka1812600
Cerar AleksanderCalcit Waterpolo1713400
Anzeljc BorutVD Grafist Koper1512003
Nastran MatejVD Grafist Koper1513101
Vončina JušAVK Triglav Kranj1413100
Bergant RokCalcit Waterpolo138500
Globovnik LukaAVK Branik Maribor139301
Grabež MarkoVK Borac Banjaluka128301
Salihi AlsihanVK Ljubljana Slovan117202
Seljak JurijAVK Branik Maribor119101
Jačimović MilanVD Grafist Koper107300
Sokler LukaCalcit Waterpolo106400
Šantak MihaVD Grafist Koper108200
Čarni JoštVK Ljubljana Slovan99000
Gostić MarkoAVK Triglav Kranj96201
Miletić MarkoVK Borac Banjaluka94302
Novak LukaVK Borac Banjaluka92502
Fakin MihaVK Ljubljana Slovan87100
Štirn JakaAVK Triglav Kranj75200
Janošević MilisavVD Grafist Koper64200
Kajtez MarkoVK Borac Banjaluka64200
Kulenović TinAVK Branik Maribor66000
Prikl SergejAVK Branik Maribor66000
Rahne MaticAVK Triglav Kranj64200
Šipka DaniloVK Borac Banjaluka63201
Bašić TeodorVD Grafist Koper54100
Grabec JakaAVK Triglav Kranj53200
Hadžić AnesVK Borac Banjaluka54100
Leskovec TilenCalcit Waterpolo52300
Bečić RokAVK Triglav Kranj44000
Herzog JanAVK Branik Maribor44000
Lipovac RadeVK Ljubljana Slovan44000
Miletić NikolaVK Borac Banjaluka43001
Novak SebastjanCalcit Waterpolo43100
Šulić AndrijaVD Grafist Koper41201
Grižon MatijaVD Grafist Koper33000
Kopanja DavidVK Borac Banjaluka31101
Lep ReneAVK Branik Maribor32100
Gostić DejanAVK Triglav Kranj22000
Kirasič BrankoVK Ljubljana Slovan22000
Lagundžić MarkoVK Borac Banjaluka21100
Lukič DavidCalcit Waterpolo20200
Mutič MatijaVD Grafist Koper21100
Peric NejcAVK Triglav Kranj22000
Tadić DušanVK Borac Banjaluka21001
Tešić JovanVK Borac Banjaluka22000
Todorović AleksanderAVK Branik Maribor22000
Babić AleksandarVK Ljubljana Slovan10100
Bjelica AleksaVK Borac Banjaluka11000
Chaynikov DimitryAVK Branik Maribor11000
Hadžić BakirVK Borac Banjaluka11000
Klobučar JurijVK Ljubljana Slovan11000
Koder SamoVD Grafist Koper10100
Kordež MaticCalcit Waterpolo11000
Krivić AdianVK Borac Banjaluka10100
Laketić DavidAVK Triglav Kranj11000
Lukić NikolaAVK Triglav Kranj10001
Mikoletič JakaAVK Triglav Kranj11000
Pajnik GašperAVK Branik Maribor11000
Petrovčič MihaVK Ljubljana Slovan11000
Sajko StefanVD Grafist Koper11000
Viher VidAVK Branik Maribor11000
Žiberna NejcVK Ljubljana Slovan11000

Lestvica člani

*VK Gorica tekmuje izven konkurence
POZEKIPAOTZNPDZPZRVZTOČKE
1

 AVK Triglav Kranj

109101909010028
2

 VD Grafist Koper

10613110107319
3

 Calcit Waterpolo

106041271131418
4

 VK Ljubljana Slovan

105141441202416
5

 VK Borac Banjaluka

1011881149−684
6

 AVK Branik Maribor

1010996169−733
7

 VK Gorica

00000000

Lestvica člani z Gorico

POZEKIPAOTZNPDZPZRVZTOČKE
1

 AVK Triglav Kranj

12111021710111634
2

 VD Grafist Koper

128131411261525
3

 Calcit Waterpolo

128041491242524
4

 VK Ljubljana Slovan

126151771433419
5

 VK Gorica

12407129161−3212
6

 VK Borac Banjaluka

12219100176−767
7

 AVK Branik Maribor

121011125207−823

Rezultati