Povzetek preloženih tekem 2. (LJ : TRI) in 6. kroga (KP : TRI) lige štirih za člane

V Ljubljani se je prejšnjo sredo derbi končal z remijem 10:10, včeraj pa zaradi hudega naliva tekma v Kopru ni bila končana.
Na Kodeljevem smo spremljali izenačeno tekmo, v kateri sta se ekipi pogosto izmenjavali v vodstvu. Ob koncu tretje in na začetku četrte četrtine pa je Triglav prvič povedel za dva zadetka. Ljubljana je nato nekaj minut pred koncem izenačila. Sledila je napeta končnica, saj je Triglav minuto pred koncem ponovno povedel, Ljubljana pa je nato izenačila v njenem zadnjem napadu. Kranjčanom nato v zadnjih 20 sekundah ni uspelo zadati prvega poraza domačim, ki so nepremagani že skoraj dve leti.

VK Ljubljana Slovan : AVK Triglav Kranj 10:10 (1:1, 4:3, 1:3, 4:3)
Strelci: Kecman 4, Merlak 3, Šinkovec, Puš, Stele 1; Rahne in Troppan 3, M. Gostič 2, Popovič in Nastran 1 za Triglav.

V Kopru pa je močno neurje prekinilo včerajšnjo tekmo, odločitve o tem, kaj bo, še ni.