Zveza Vaterpolskih Društev Slovenije

Tekmovanja

Kamnik prvič članski pokalni prvak

Vaterpolisti Vaterpolskega društva Calcit Kamnik so v včerajšnjem finalu z 10:5 slavili proti Akademskemu vaterpolskemu klubu Triglav iz Kranja. Ključno prednost so si priborili...
Tekmovanja

Finale pokala tudi na TV

Finale pokala, tudi s TV prenosom, bo v nedeljo! 18:00 TRIGLAV : CALCIT KAMNIK (POB Kranj) Srečanje bo prenašal Tržič TV, nosilec prenosa video2go.live...
Tekmovanja

SLOVENIJA prvič v zgodovini na SP

Vsem prijateljem vaterpola sporočamo veselo novico. SLOVENIJA bo prvič v svoji zgodovini igrala na svetovnem prvenstvu v vaterpolu. Zgodovinska prva udeležba bo pripadla selekciji...

SLOVENSKA TEKMOVANJA

Lestvica Člani

#MoštvoAGEKZNPDGPGGRT
1

 VK Ljubljana Slovan

200143018035459
2

 AVK Branik Maribor

200233007033379
3

 AVK Triglav Kranj

200233005924359
4

 Calcit Water Polo

200131023657−213
5

 Grafist Koper

199030032467−430
6

 VK Ljubljana Slovan 2

200640043588−530

POKAL ČLANI – Rezultati v živo, napovedi!

AWL - ALPE WATERPOLO LEAGUE

AWL – LIVESCORE

ALPE WATERPOLO LEAGUE - League table

#TeamAGEGMWDLHGOGDIFTOT
1

 VK Opatija LRH

2003101000145905530
2

 HAVK Mladost

200710802156787824
3

 AVK Triglav Kranj

200210802154847024
4

 ASV Wien

200110703143974621
5

 Pallanuoto Trieste

2006106041421113118
6

 VK Ljubljana Slovan

2001105051581035515
7

 AVK Branik Maribor

2002105051461202615
8

 VK Borac Banja Luka

20031020877145−686
9

 VD Grafist Koper

19901020886158−726
10

 Calcit Water Polo

20011010993187−943
11

 VK Ljubljana Slovan 2

20061010977204−1273

Scoring AWL

#PLAYERYOBPOSTEAMGGAG/GA
01Petrić Ian1999

 VK Opatija

32112,9
02Kačič Tim2005RS

 AVK Branik Maribor

31093,4
03Čanč Matija Bernard2004C

 VK Ljubljana Slovan

30112,7
04Justin Jan1999LS

 AVK Triglav Kranj

28112,6
04Stefanović Vukašin2002RS

 VK Ljubljana Slovan

28112,6
06Lang Tobias2001

 WBV Graz

26092,9
07Mitruk Adam1999

 ASV Wien

25083,1
07Leskovec Tilen1993LS

 Calcit Water Polo

25102,5
07Cuomo Igor1990LS

 VK Ljubljana Slovan

25112,3
10Szavai Karoly1990

 WBV Graz

24092,7
10Rajlić Nikola2005LS

 AVK Triglav Kranj

24102,4
12Perisutti Philipp1995

 WBC Tirol

23092,6
12Cerar Aleksander2004B

 Calcit Water Polo

23112,1
14Potočnik Enej2003B

 VK Ljubljana Slovan

21111,9
15Martanovic Robert1995

 ASV Wien

20092,2
16Stele Martin1996LS

 Calcit Water Polo

19092,1
16Krivičić Boško1993

 Grafist Koper

19092,1
16Lah Jaša2004LS

 AVK Triglav Kranj

19101,9
16Kaluđerović Marko2002

 VK Opatija

19111,7
20Briški Blaž1999RS

 Calcit Water Polo

18092,0
20Liprandi Riccardo2006

 Pallanuoto Trieste

18092,0
22Dujmić Lucijan2005

 VK Opatija

17091,9
23Augusti Sven1999

 VK Opatija

16072,3
23Fumo Alessandro2004

 Pallanuoto Trieste

16091,8
25Šulek Žan Miha1995C

 AVK Branik Maribor

15091,7
25Janković Miloš2000

 Pallanuoto Trieste

15091,7
27Blažić Marko1999

 VK Opatija

14081,8
27Puš Martin1988B

 VK Ljubljana Slovan

14111,3
29Sajko Stefan1989

 Grafist Koper

13091,4
29Paunovič Aleksander2004RS

 AVK Triglav Kranj

13111,2
31Gledec Ivan1987RS

 Calcit Water Polo

12091,3
31Vončina Juš2003B

 AVK Triglav Kranj

12111,1
31Blažević Goran1987RS

 Calcit Water Polo

12111,1
31Smokvina Bruno2005

 VK Opatija

12111,1
35Troppan Aljaž2002C

 AVK Triglav Kranj

11052,2
35Savic Mladen2003

 ASV Wien

11081,4
37Seljak Jurij2005LS

 AVK Branik Maribor

10071,4
37Novak Sebastijan1994RS

 Calcit Water Polo

10071,4
37Lahsoumi Adam2000

 WBV Graz

10081,3
40Popović Benjamin1997RS

 AVK Triglav Kranj

09061,5
40Štromajer Nace2007RS

 AVK Triglav Kranj

09071,3
40Nastran Matej1979

 Grafist Koper

09071,3
40Virag Zsolt Peter2001

 WBV Graz

09081,1
40Jaćimović Milan1997

 Grafist Koper

09091,0
45Gratzl Johannes1989

 WBC Tirol

08071,1
45Adam Zoltan1984

 WBC Tirol

08081,0
45Janicek Andrej1987

 ASV Wien

08090,9
45Janošević Milisav1998

 Grafist Koper

08090,9
45Janov Ondrej1977

 WBC Tirol

08090,9
45Varro Bence2006

 WBC Tirol

08090,9
45Gostić Marko1993RS

 AVK Triglav Kranj

08110,7
45Kirasič Branko2006LS

 VK Ljubljana Slovan

08110,7
53Gligorijević Luka1997B

 VK Ljubljana Slovan

07023,5
53Dujmić Len2007

 VK Opatija

07051,4
53Ranu' Davide2004

 Pallanuoto Trieste

07090,8
53Treu Mitja2004

 Pallanuoto Trieste

07090,8
53Gostić Dejan2001B

 AVK Triglav Kranj

07110,6
58Pevec Aljaž1992LS

 AVK Branik Maribor

06032,0
58Lep Rene2000RS

 AVK Branik Maribor

06061,0
58Neubauer Oskar2002

 WBV Graz

06061,0
58Šantak Miha2006

 Grafist Koper

06070,9
58Adam Tamas1984

 WBC Tirol

06080,8
58Fičur Gašper2004

 Grafist Koper

06090,7
58Pavic Nikola2006

 Pallanuoto Trieste

06090,7
58Žiberna Nejc2002C

 VK Ljubljana Slovan

06100,6
58Čarni Jošt2004LS

 VK Ljubljana Slovan

06110,6
58Smokvina Toni2002

 VK Opatija

06110,6
68Milosevic Sergej2006

 ASV Wien

05015,0
68Dano Lukas1986

 WBV Graz

05022,5
68Lekic Aleksandar2006

 ASV Wien

05031,7
68Babić Luka2005

 VK Opatija

05041,3
68Pušavec Andraž2002B

 AVK Triglav Kranj

05051,0
68Sotošek Vladimir2004

 VK Opatija

05051,0
68Jovandic Damjan2005

 ASV Wien

05070,7
68Globovnik Luka1995LS

 AVK Branik Maribor

05070,7
68Lukić Nikola2006LS

 AVK Triglav Kranj

05070,7
68Casavola Francesco2007

 Pallanuoto Trieste

05070,7
68Levis Nicola2004

 Pallanuoto Trieste

05070,7
68Benedetto Keno1997

 WBC Tirol

05070,7
68Medici Giorgio2004

 Pallanuoto Trieste

05080,6
68Vidakovic Mihajlo2005

 WBC Tirol

05090,6
68Bergant Rok1999C

 Calcit Water Polo

05110,5
83Popović Neven1988C

 AVK Branik Maribor

04031,3
83Rajšp Matej1992C

 AVK Branik Maribor

04031,3
83Vukšić Marko2001

 ASV Wien

04090,4
83Peroš Duje1992

 VK Opatija

04100,4
83Sklepić Filip2003

 VK Opatija

04100,4
83Petrovčič Miha1999B

 VK Ljubljana Slovan

04110,4
89Uremovič Žan1993B

 AVK Branik Maribor

03060,5
89Giorgi Stefano1994

 Grafist Koper

03060,5
89Bors Daniel1993

 ASV Wien

03070,4
89Bašić Teodor2006

 Grafist Koper

03080,4
89Tzedopoulos Dimitrios2002

 WBV Graz

03080,4
89Cech Markus2003

 ASV Wien

03090,3
89Dukic Milan2001

 ASV Wien

03090,3
89Herzog Jan2005B

 AVK Branik Maribor

03090,3
89Lukič David2002RS

 Calcit Water Polo

03100,3
98Grabec Jaka2005RS

 AVK Triglav Kranj

02012,0
98Valach Jozef1985

 WBC Tirol

02021,0
98Rahne Matic2000C

 AVK Triglav Kranj

02030,7
98Grižon Matija2003

 Grafist Koper

02040,5
98Komšić Benjamin2003

 ASV Wien

02060,3
98Tomić Duje2006

 VK Opatija

02060,3
98Koroknai Christophe1988

 WBC Tirol

02060,3
98Schlappack Tobias1996

 WBC Tirol

02060,3
98Sarandi Botond2006

 ASV Wien

02070,3
98Micillo Gaetano2007

 Pallanuoto Trieste

02070,3
98Fakin Miha1987B

 VK Ljubljana Slovan

02070,3
98Szokoly Antal1990

 WBV Graz

02090,2
110Ristić Stefan2006

 ASV Wien

01020,5
110Grižon Jure2005

 Grafist Koper

01020,5
110Anzulović Jerko1997B

 AVK Branik Maribor

01030,3
110Laketić David2006C

 AVK Triglav Kranj

01030,3
110Cvijanović Tepina Filip2005B

 AVK Triglav Kranj

01040,3
110Sokler Luka2002LS

 Calcit Water Polo

01050,2
110Leitner Jonas2005

 WBV Graz

01050,2
110Belentin Blaž2002LS

 Calcit Water Polo

01060,2
110Gasparik Patrik1993

 WBC Tirol

01060,2
110Berger Arda2005

 WBC Tirol

01070,1
110Pajnik Gašper2005RS

 AVK Branik Maribor

01090,1
110Ćetković Luka2007LS

 VK Ljubljana Slovan

01090,1
Verified by MonsterInsights