VK Borac : VK Gorica

Predogled

Člani 21/22

Veljka Mlađenovića, City Block, Ada, Banja Luka, City of Banja Luka, Republika Srpska, 78111, Bosnia and Herzegovina
VK Borac Banjaluka
VK Gorica
7 - 16
Final Score

Officials

  • Sodnik A
    Margeta Boris
  • Sodnik B
    Radonjič Blažo

Rezultati

Ekipa1 četrina2 četrina3 četrina4 četrinaPetmetrovkeGoliOznaka
VK Borac Banjaluka210327Porazi
VK Gorica6352616Zmage

Details

Datum Čas Liga Sezona Celotni igralni čas
11 marca, 2022 20:00 Člani 21/22 0'

VK Borac Banjaluka

# Igralec 1-P 20" 2-P z zam. 3-P brez zam. 5-P kazenski 1-GOL 2-GOL ig. več 3-GOL ig. manj 5-GOL kazenski
1Ćutković Marko00000000
2Lazendić Miloš10001100
3Grabež Marko00000001
4Bjelica Aleksa00000000
5Miletić Marko01010000
6Kajtez Marko00010000
7Kopanja David00000000
8Šipka Danilo00000000
9Miletić Nikola10013000
10Novak Luka20000001
11Lagundžić Marko10000000
12Tadić Dušan00000000
13Jelikić Veljko10010000
 Skupaj61044102

VK Gorica

# Igralec 1-P 20" 2-P z zam. 3-P brez zam. 5-P kazenski 1-GOL 2-GOL ig. več 3-GOL ig. manj 5-GOL kazenski
1Parovel Bor U1910010000
2Čanč Matija Bernard U1920000300
3Fičur Gašper U1900000000
4Seljak Jurij U1900001000
5Gligorovski Zdravkovič Lukas U1900000103
6Čarni Jošt U1921000001
7Kačič Tim U1910000000
8Paunović Aleksander U1911011000
9Vončina Juš U1920001000
10Bečić Rok U1910000100
11Koder Samo U1910000000
12Cerar Aleksander U1910003100
13Brišnik Gašper U1900000000
 Skupaj122026604

Match Stats

1-P 20"
6
12
2-P z zam.
1
2
3-P brez zam.
0
0
5-P kazenski
4
2
1-GOL
4
6
2-GOL ig. več
1
6
3-GOL ig. manj
0
0
5-GOL kazenski
2
4

Prizorišče

Banja Luka - Gradski olimpijski bazen

Veljka Mlađenovića, City Block, Ada, Banja Luka, City of Banja Luka, Republika Srpska, 78111, Bosnia and Herzegovina